Járműszerelő (villamos végzettségű)

Járműszerelő (villamos végzettségű) munkatársat keresünk

Békéscsabai telephelyünkre, a vasúti járművek javításával foglalkozó csapatunkba keresünk villamos végzettséggel és tapasztalattal rendelkező új kollegát.

Feladatok

  • vasúti járművek fékszerkezeti elemeinek és futóműveinek javítása, karbantartása
  • vasúti járművek valamennyi villamos és mechanikus szerkezeti elemeinek, belső berendezéseinek javítása, karbantartása
  • vasúti járműveken önálló hibafeltárás és elhárítás
  • vasúti járművek villamos berendezéseinek kimérése
  • korszerű és hagyományos dízel motorok javítása és karbantartásai
  • vasúti járművek tisztítási feladatai

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség (nagyvasúti villamos járműszerelő, járművillamossági szerelő, műszerész)
  • orvosi alkalmasság

Előnyt jelent

  • érettségi

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem
  • versenyképes juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év+SZÉP Kártya: nettó 92.900 Ft/lév, 3,5%-os önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • vasutas utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Békéscsaba

Bővebb felvilágosítást ad

Császi Fruzsina Kitti 30/581-4352

2019. február 22.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.