Eszközgazdálkodási koordinátor

Eszközgazdálkodási koordinátor munkatársat keresünk

Feladatok

  • koordinálja a Pályavasúti Területi Igazgatóság eszközállományának, működési jellemzőinek értékelését, elemzését
  • adatot szolgáltat a szakmai szervezetek felé a MÁV Zrt. tulajdonában és vagyonkezelésében lévő eszközökről
  • közreműködik az elfogadott beruházási, fejújítási munkák elvégzésének dokumentációs előkészítésében
  • támogatja a jóváhagyott selejtezések előkészítését, a selejtezési folyamatok lebonyolításának koordinálását és az állománycsökkentés értékelését
  • részt vesz az eszközök ciklikus leltározásokban, elvégzi a szükséges módosításokat, selejtezéseket, aktiválásokat
  • közreműködik az integrált pályavasúti információs rendszer működtetésében, adatszolgáltatást végez felettes szervek és hatóságok részére
  • felügyeli a működési körbe tartozó, a MÁV Zrt. ingatlanvagyonával való hatékony gazdálkodás alapját

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú pénzügy-számviteli iskolai végzettség
  • felsőfokú pénzügy-számviteli szakképesítés
  • legalább 1 év anyag-gazdálkodási és eszközkezeléshez kapcsolódó számviteli szakmai tapasztalat
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • agilis, proaktív munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • rendszerszemlélet
  • terhelhetőség
  • analitikus gondolkodás

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Bővebb felvilágosítást ad

Süttőné Molnár Krisztina 1/511-1079 / 01-10-79

2019. január 31.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.