Vezető jegyvizsgáló (Miskolc, Füzesabony)

Vezető jegyvizsgáló (Miskolc, Füzesabony) munkatársat keresünk

Legyen Ön is munkatársunk! Jelentkezzen jegyvizsgáló képzésünkre, ha szereti az utazás adta szabadságot a munkája során, ugyanakkor a szabályokhoz is tud alkalmazkodni.

A tanfolyam 2019 márciusában, Miskolcon indul, elvégzését követően pedig a munkavégzési helyek: Miskolc, Füzesabony.

Feladatok

  • 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazás adása a vonat indulásra

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi
  • orvosi alkalmassági
  • erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem - bruttó 195.000 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartama alatt is
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • széleskörű béren kívüli juttatás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére családtagok számára is
  • 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon

Munkavégzés helye

Miskolc, Füzesabony

Bővebb felvilágosítást ad

Simon Henrietta 30/737-8916

2019. január 23.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.