Lakatos (gyártó és egyengető területekre)

Lakatos (gyártó és egyengető területekre) munkatársat keresünk

Ha bejelentett, hosszútávú munkát keres és szeretne egy családias hangulatú csapat tagja lenni, úgy várjuk mielőbbi megkeresését!

Feladatok

  • új vasúti járművek összeállítása, gyártása
  • vasúti járművek fémszerkezetének ellenőrzése és javítása

Gyártói területen:

  • önálló szakrajz alapján való munkavégzés
  • új fémszerkezetek, alkatrészek gyártása

Egyengető területen:

  • hegesztett alkatrészek, kész kocsiszekrények egyengetése
  • lánggal való egyengetés

Munkakör betöltésének feltételei

  • középfokú szakirányú végzettség (lakatos, gépszerelő)
  • szakrajz ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • több éves szerkezetlakatos munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • vasúti járművek alap ismeretei
  • hideg /meleg egyengetési tapasztalatok
  • hegesztési eljárások (jelölések) alapfokú ismerete

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • szakmai fejlődés biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem
  • béren kívüli juttatási csomag (Cafetéria: bruttó 271.400 Ft/év + SZÉP Kártya nettó 92.900 Ft/év)
  • a havi alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Szolnok

Bővebb felvilágosítást ad

Boda Ilona Izabella 56/421-533/139

Császi Fruzsina: +36 305814352

2018. december 31.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.