Technológiai rendszermérnök

Technológiai rendszermérnök munkatársat keresünk

Feladatok

  • a főnökség (területi igazgatóság) területén üzemelő különböző típusú biztosítóberendezések, kapcsolódó rendszerek üzembe helyezése, működtetése, karbantartása, felügyelete, időszakos és rendkívüli felülvizsgálata, javítása, hibák elhárítása
  • a biztosítóberendezésekkel kapcsolatos adatszolgáltatások, statisztikák és elemzések készítése

Munkakör betöltésének feltételei

  • felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség – diploma - villamosmérnök, közlekedésmérnök
  • 19/2011 NFM rendelet szerinti Egyszerűsített forgalmi vizsga (biztosítóberendezési szakszolgálat)
  • orvosi alklamasság

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Miskolc

Bővebb felvilágosítást ad

Kis-Likai Szabina 1/514-5363 / 04-53-63

2019. január 3.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.