Ingatlankezelési ügyintéző

Ingatlankezelési ügyintéző munkatársat keresünk

Feladatok

  • a Nemzeti Eszközkezelő Zrt. (továbbiakban NET Zrt.) kezelésében lévő ingatlanok üzemeltetési feladatainak teljes körű koordinálása, megszervezése és nyomon követése
  • a műszaki felmérők és a területi kollégák által megküldött dokumentációk szakmai ellenőrzése és továbbítása a NET Zrt. részére
  • kapcsolattartás a NET Zrt. munkatársaival, szakmai egyeztetés a feladatkörnek megfelelően
  • az üzemeltetett ingatlanok hibajavításainak kezelése, műszaki ellenőrzése
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése, felülvizsgálata és naprakész nyilvántartása a megbízási szerződésben meghatározott feltételek szerint
  • költségbecslések készítése
  • kötelező havi adatszolgáltatások, statisztikák összeállítása

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi szakirányú szakképesítéssel - magasépítő, épületgépész, épületvillamossági szakképzettség vagy
  • érettségi és középfokú vagy felsőfokú ingatlankezelői, ingatlanüzemeltetői OKJ-s szakképesítés
  • legalább 1 év ingatlanüzemeltetés vagy irodaház-üzemeltetés vagy önkormányzat lakásügynél szerzett tapasztalat
  • szakterületét érintő hatályos jogszabályok ismerete
  • irodai számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • magasépítési szakirány

Amit kínálunk

  • hosszú távú biztos munkahely
  • választható béren kívüli juttatás évente bruttó 271.400 Ft értékben, valamint nettó 92.900 Ft értékű juttatás Szépkártya vendéglátás alszámlára
  • a havi bruttó alapbér 3,5 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • belföldi és nemzetközi utazási kedvezmények családtagok számára is
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Szombathely

Szakmai, vezetői gyakorlat

  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Bővebb felvilágosítást ad

Hajba Regina 1/517-6246 / 07-62-46

2018. november 29.

Társaságunk

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik.

Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.