Vezető jegyvizsgáló

Vezető jegyvizsgáló munkatársat keresünk

Olyan munkahelyet keres, ahol a munkavégzés mellett a szabadság érzése is az élete része, ellenben alkalmazkodni tud a szabályokhoz is? Szívesen visel egyenruhát? Csatlakozzon a vezető jegyvizsgáló tanulóink csapatához!

Feladatok

  • a 4,5 hónap időtartamú tanfolyamon részvétel és a hatósági vizsga sikeres teljesítése
  • a tanfolyamot követően az utasok menetjegyének ellenőrzése, tájékoztatása
  • meghatározott állomásokon felhatalmazásadása a vonat indulására
  • tanfolyam helyszíne és kezdete: Budapest és Miskolc 2018. augusztus
  • *a következő munkavégzési helyekre keresünk munkatársakat: Budapest, Szolnok, Cegléd, Hatvan, Székesfehérvár, Tatabánya, Győr

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány; orvosi alkalmasság; erkölcsi bizonyítvány
  • a tanfolyam ideje alatt a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek való megfelelés

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható jövedelemmel - bruttó 180.500 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartama alatt is
  • a tanfolyam idejére szállás biztosítása
  • sikeres jegyvizsgálói vizsga megszerzését követően az elérhető bruttó jövedelem 262.900 Ft/hó - 8,4 órás emelt napi munkaidő vállalása esetén
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon
  • a havi bruttó alapbér 3,5%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • a jegyvizsgáló tanfolyam elvégzése után, 3 hónap gyakorlati tapasztalatot követően vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvétel
  • ha további kihívásokra vágyik és rendelkezik alapfokú nyelvismerettel, tapasztalt kollégáink számára lehetőséget biztosítunk a nemzetközi vezető jegyvizsgáló tanfolyamon való részvételre is

Munkavégzés helye

Budapest TSZVI*

Bővebb felvilágosítást ad

Laurinyecz Zita Márta 1/511-8712 / 01-87-12

Amennyiben még nem rendelkezik érettségivel, de hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen Vasúti jegyellenőr pozíciónkra - https://www.mavcsoport.hu/mav-csoport/allasajanlataink/44935

2018. szeptember 25.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.