FLIRT motorvonatvezető-gyakornok

FLIRT motorvonatvezető-gyakornok munkatársat keresünk

Kitartó és szívesen vág bele új kihívásokba? FLIRT motorvonatvezető szeretne lenni? Csatlakozzon 1 éves Gyakornoki Képzési Programunkhoz és tanuljon a legjobb hazai szakértőktől!

Feladatok

  • A tanfolyam ideje alatt intenzív elméleti és gyakorlati oktatáson vesz majd részt, hogy megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen az előírt hatósági vizsgakövetelményeknek.
  • A tanfolyamot követően a munkavégzés helye: Budapest, Szolnok, Hatvan, Győr, Székesfehérvár.
  • A tanfolyam indulása 2018. november, időtartama 11 hónap, helyszíne Budapest.

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • rendkívül népszerű, kényelmes, modern motorvonatokon történő munkavégzés
  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan munkaidejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem (tanfolyam ideje alatt: bruttó 181 500 Ft/hó kezdő alapbér; sikeres FLIRT motorvonatvezető vizsga megszerzését követően várhatóan bruttó 405 000 Ft/hó)
  • versenyképes juttatási csomag már a tanfolyam idejére is (Cafeteria: bruttó 271 400 Ft/év, Szépkártya: netto 92 900 Ft/év)
  • önkéntes kölcsönös nyugdíjpénztári kiegészítés 3,5%
  • magas színvonalú gyakornoki képzési program
  • támogató légkör
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
  • a munkakört női kollégák is betölthetik

Munkavégzés helye

Budapest, Győr, Szfvár, Hatvan, Szolnok

Informatikai ismeret

  • Felhasználói szintű Microsoft Excel ismeret
  • Felhasználói szintű Microsoft Word ismeret

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára 1/511-7132 / 01/71-32

2018. augusztus 12.

Társaságunk

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.

Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.

Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.