Tehergépkocsi vezető

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • anyag- és eszközszállítási feladatok végzése 3,5 tonna feletti teherbírású tehergépjárművel, Magyarország területén belül
  • menetokmányok, fuvarlevelek vezetése, PDA szakszerű használata
  • a gépjármű forgalmi és műszaki üzembiztonságának ellenőrzése
  • a szállított áru mennyiségének és minőségének szállítás közbeni megőrzése és felügyelete
  • veszélyes vagy különleges áru rakodásának, szabályszerű elhelyezésének felügyelete
  • a kiadott fuvarfeladattal járó áruszállítási bizonylatok előírásszerű kezelése

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • 8 általános állami iskolai végzettség
  • érvényes „B” + „C” kategóriás jogosítvány
  • minimum 3 év vezetési tapasztalat
  • 2. csoportos egészségi alkalmassági vizsgálat (102-es jelzés a jogosítvány hátoldalán)
  • PÁV III, GKI vizsga, érvényes digitális tachográf kártya megléte
  • nehézgépkezelői vizsga

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • megbízhatóság
  • határozottság, pontosság

Előnyként értékeljük

  • középfokú állami iskolai végzettség
  • gyakorlat a PDA használatában
  • számítógépes ismeret
  • műszaki, biztonságtechnikai ismeretek

Amit ajánlunk

  • hosszú távú foglalkoztatási biztonság
  • támogató munkahelyi légkör
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • üzemanyag megtakarítás félévenkénti kifizetése
  • nyújtott, nappalos műszak (hétfőtől péntekig, vezénylés szerint)

Tatabánya, illetve az adott szállítási helyek, központok, országosan

Bővebb felvilágosítást ad

Gotthard Anikó +36 (30) 680 9442

2022. november 27.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-Volán-csoport egyik leányvállalata, feladatköre sokrétű: szolgáltatási szerződéssel rendelkező megbízói – főleg, de nem kizárólag a MÁV-Volán-csoport vállalatai – számára pénzügyi, számviteli tevékenységet, humán és munkavédelmi szolgáltatást, vasúti oktatást, raktár- és készletgazdálkodást, informatikai szolgáltatást és ügyviteli feladatokat lát el, valamint felelős a beszerzési, környezetvédelmi, szállítási, flottakezelési és leltározási szolgáltatások biztosításáért is. Megrendelői támogatásához hat üzletág biztosítja a szolgáltatásokat.