Beszámolási szakértő

Most végeztél pénzügyi szakon és érdekel a beszámolókészítés? Nagyvállalati tapasztalatra vágysz, esetleg szakmabeliként belelátnál egy SSC világába?

Mi, a teljes körű számviteli szolgáltatás egyik fő tevékenységével, a beszámolók elkészítésével foglalatoskodunk, nap mint nap. Ha elhivatott vagy, szívesen ügyködnél a lent említett feladatokkal, nagyon várjuk jelentkezésed!

Légy pályakezdő, vagy senior nálunk megtalálhatod a helyed!

Amennyiben ezt az állást a MÁV-csoport egyik munkavállalója javasolta számodra, jelentkezésedkor válaszd ki a Munkavállalói ajánlási program pontot és töltsd ki az ajánló adatait!

A pozíció határozott idejű, előreláthatólag 2025. év közepéig szól.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • részvétel a havi, negyedéves és éves beszámolók elkészítésében,
  • a szakterületét érintő könyvelések, elszámolások ellenőrzése, korrekciója (különösen időbeli elhatárolások, készletek, céltartalékok, beruházások, értékvesztés, devizás átértékelés területén)
  • az egyes főkönyvi számlákról analitikák, leltárak készítése
  • a könyvvizsgálat, illetve hatósági és belső ellenőrzések operatív támogatása, szükséges adatszolgáltatások elkészítése
  • szakértői szerep betöltése a különböző projektekben, a projektek számviteli vonatkozásainak kezelése
  • előterjesztések és szerződések véleményezése, a megrendelő társaságok és a könyvelési szervezetek szakmai támogatása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • MS Office, különösen Excel magas szintű felhasználói ismerete
  • a szakterületre vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • megbízhatóság, pontosság
  • logikai összefüggések felismerésének képessége
  • ügyfélközpontúság
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előnyként értékeljük

  • beszámoló készítési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete, kiemelten SAP FI, AM modulok

Amit ajánlunk

  • széleskörű juttatási csomag
  • bruttó munkabér 4%-ának megfelelő összegű önkéntes nyugdíjpénztári támogatás havonta
  • bruttó 4.520,- Ft /hó önkéntes egészségpénztári tagdíj-kiegészítés munkabérből való legalább nettó 2.000,- Ft /hó tagdíj levonása esetén
  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • vasúti utazási igazolvány biztosítása (szabályozás szerinti hozzátartozók részére is)
  • korszerű munkaeszközök
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye

Budapest, Népliget közelében

Foglalkoztatás formája

Határozott idejű

Bővebb felvilágosítást ad

Szücs Anna +36 (30) 894 9633

2022. december 19.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-Volán-csoport egyik leányvállalata, feladatköre sokrétű: szolgáltatási szerződéssel rendelkező megbízói – főleg, de nem kizárólag a MÁV-Volán-csoport vállalatai – számára pénzügyi, számviteli tevékenységet, humán és munkavédelmi szolgáltatást, vasúti oktatást, raktár- és készletgazdálkodást, informatikai szolgáltatást és ügyviteli feladatokat lát el, valamint felelős a beszerzési, környezetvédelmi, szállítási, flottakezelési és leltározási szolgáltatások biztosításáért is. Megrendelői támogatásához hat üzletág biztosítja a szolgáltatásokat.