Közlekedésmérnök/gépészmérnök

Közlekedésmérnök, vagy gépészmérnök diplomával rendelkezel és érdekel a vasút világa? Jelentkezz hozzánk! Ha szeretnél a vasúti közlekedéssel kapcsolatban részt venni az üzemeltetési folyamatokban és tapasztalatokat gyűjteni ezen a speciális területen, akkor várunk csapatunkba! Pályakezdők és gyakorlattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a vasúti közlekedéssel kapcsolatban vizsgálatokat végez és felméréseket készít az üzemeltetési folyamatok kialakításához és működtetéséhez
  • közreműködik a szakterületét érintő műszaki eljárások, módszerek integrált folyamatainak tervezésében, bevezetésében
  • részt vesz a megrendelt szolgáltatások előkészítésében, nyilvántartásában, elszámolásában
  • részt vesz a szakterület rendszeres kimutatásainak összeállításában és elemzésében

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (közlekedésmérnök, gépészmérnök)
  • irodai számítástechnikai alkalmazások haladó szintű felhasználói ismerete

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • határozottság
  • jó helyzetfelismerő képesség
  • problémamegoldás
  • jó kapcsolatteremtő képesség

Előnyként értékeljük

  • felsőfokú vasúti szakirányú képesítés (vontatási)
  • 19/2011. NFM rendelet szerinti általános forgalmi vizsga, egyszerűsített forgalmi (személyszállítási) vizsga
  • 19/2011. NFM rendelet szerinti Országos jelentőségű vasútvonalakra érvényes járművezetői vizsga

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Békéscsaba

Bővebb felvilágosítást ad

Drávucz Zsuzsa +36 (30) 788 4728

2022. október 20.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.