Általános karbantartó

Gépszerelő végzettséggel rendelkező szakembert keresünk járműbiztosítási igazgatóságunk karbantartó csapatába. Ha szívesen venne részt különleges gépek, berendezések üzemeltetésében, jelentkezzen még ma!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • gépek, berendezések, szállító eszközök üzemképes állapotának felügyelete, tervszerű karbantartása, javítása
  • üzemzavar esetén hiba feltárása, elhárítása
  • épületek, műhelyek belső és külső környezetének rendben tartása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakmunkás végzettség (gépszerelő, járműszerelő, gépész)
  • orvosi alkalmasság

Előnyként értékeljük

  • hegesztő vagy lakatos végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség

teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel

  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Szombathely

Bővebb felvilágosítást ad

Szűcs Beatrix +36 (30) 558 0607

2022. szeptember 15.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.