Technológus

Technológus

A MÁV VAGON Kft. munkatársat keres technológus feladatok ellátására. Ha érdekli a vasút világa és szeretne egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatnál dolgozni, ahol a szakmai fejlődése is támogatott várjuk jelentkezését a MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. Székesfehérvár Központ szervezetébe.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • felülvizsgálja és elbírálja a vállalat gyártási tevékenységét technológiai oldalról
  • ellenőrzi a gyártmány rajzokat gyárthatósági szempontból, szükség szerint kezdeményezi azok módosítását a dokumentációt biztosító részlegnél
  • elkészíti az egyes sorozat jellegű gyártmányok és javítások részletes technológiai tervét. A gyártási feladatokhoz igazodóan előkészíti a szükséges technológiai próbákat és azok gyártmánydokumentációit. Felülvizsgálja a gyártáshoz alkalmazott segédanyagok mennyiségi valamint minőségi jellemzőit
  • felügyeli az alkatrészgyártás tevékenységét, valamint támogatja az ellenőrzési területet. Elemzi az eltelt időszakban gyártott alkatrészek ráfordításait és minőség szerint kezdeményezi a keretutalványozás alapadatainak (anyag-és időnorma) módosítását
  • rendszerezetten követi a cég területére érkező, javításra váró kocsik adminisztratív előkészítését. Gondoskodik a kocsik állapotfelméréséről és a szükséges ráfordítások meghatározásáról. Biztosítja a gyártási alapbizonylatok előállításához szükséges adatokat. Részt vesz a vasúti kocsi javítások számlázási előkészítésében

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gépészmérnök)

Előnyként értékeljük

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére
  • 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Székesfehérvár

Bővebb felvilágosítást ad

Nyeste Attiláné +36 (30) 229-8213

2022. augusztus 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.