Készletgazdálkodási szakértő

Szereted a változatos feladatokat, pontos, precíz vagy és logisztikai tapasztalattal is rendelkezel? Érdekel a logisztika készletgazdálkodási területe? Akkor csatlakozz és kamatoztasd nálunk a tudásod, hozd ki magadból a legjobbat egy stabil nagy vállalatánál!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • támogatja a vállalat készletezési tevékenységének irányítását és felügyeletét. A vállalat által alkalmazott készletgazdálkodási és raktárgazdálkodási stratégiáját teljes körűen átlátja, amely alapján elemzéseket végez, majd javaslatot tesz az optimális készletszint fenntartására, a felesleges és inkurrens készletek csökkentésére a vállalat lekötött pénzeszközeinek csökkentése érdekében.
  • felügyeli a készletek alakulását, elemzésekkel alátámasztott intézkedési tervet készít a lassan mozgó és elfekvő készletek mérséklésére, keletkezésének megakadályozására a hatékony gazdasági mutatók elérése céljából.
  • az éves igénytervezés szakmai irányítását támogatja. Statisztikai terveket készít, valamint az igénytervek alapján javaslatot tesz a beszerzési mennyiségekre.
  • biztosítja a vállalatirányítási rendszerben az anyagszükséglet tervező program működését, a program megfelelő futásához a szükséges paramétereket kezeli és ellenőrzi.
  • szerződésmenedzsment keretében ellenőrzi a szerződések érvényességét, kimerítettségét és koordinálja a szerződéskötésekhez szükséges Logisztikai javaslatok indítását.
  • összegyűjti és feldolgozza a különböző zárások, beszámolók, elkészítéséhez szükséges készlet- és raktárgazdálkodási adatokat. Részt vesz a vezetői összefoglalók készítésében.
  • közreműködik szakmai team-ek munkájában, végzi az irányítása alá vont munkacsoportok feladatainak végrehajtását, munkatervet készít a teljesítés ütemezésére a határidők betartására a gazdasági, gazdálkodási eredményeinek támogatásához.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai iskolai végzettség (műszaki, gazdasági, vagy logisztikai)
  • szakirányú felsőfokú szakképesítés (beszerzés, logisztika)

Előnyként értékeljük

  • általános vasúti ismeretek
  • SAP vállalatirányítási rendszer MM modul ismeretek
  • Microsoft Office (Excel, Word) alkalmazások szélesebb körű ismerete

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Szolnok

Bővebb felvilágosítást ad

Ágostonné Palya Renáta 06300893213

2022. július 15.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.