Részlegvezető

A MÁV VAGON Kft. munkatársat keres részlegvezetői feladatok ellátására Budapestre (Istvántelekre). Tudsz önállóan és felelősségteljesen dolgozni és több ügyet párhuzamosan kezelni? Jól szervezed a munkád és az időd? Akkor csatlakozz a MÁV VAGON Kft. Féktechnika szervezetéhez.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • tervezni és szakmailag felügyelni a hatáskörébe tartozó vasúti járművek féktechnikai alkatrészeinek javítási és szerelési technológiai folyamatait.
  • a termelési feladatok folyamatos és gazdaságos elvégzése érdekében meghatározni a felmerült egyedi technológiai, műszaki problémák megoldási módját, biztosítani a megoldás feltételeit.
  • javaslatot tenni új technológiai utasítás elkészítésére, vagy a meglévő módosítására annak igénye felmerülése esetén, közreműködni az új eljárások kidolgozásában.
  • irányítani a részleg munkáját az operatív és tervezett javításoknál a humán erőforrás optimális felhasználása és a folyamatos termelés biztosítása érdekében.
  • tevékenység ellátásához szüksége termelési-, anyagtervek elkészítése.

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • rajzolvasási készség
  • javítási technológiák, ellenőrzési utasítások értelmezése, végrehajtása

Előnyként értékeljük

  • felsőfokú vasútgépész szakképesítés
  • SAP ismeret
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés kiszámítható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos külföldi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Tóth-Majorszki Ildikó +36 (30) 691 6857

2022. június 30.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.