Műszaki szakértő (műszaki előkészítés)

Szívesen venne részt a személyszállítás biztonságának fenntartásában és növelésében? Szívesen kamatoztatná tudását a vasúti közlekedés jobbá tételében?

Jelentkezzen és legyen a műszaki szakértő csapatunk tagja!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • részt vesz a vonatok műszaki előkészítéshez kapcsolódó tevékenységek hálózati szintű irányításában, felügyeletében, a közlekedésbiztonság és a műszaki színvonal fenntartásához és növeléséhez szükséges folyamatok szervezésében
  • részt vesz a kocsivizsgálati munkatervek és az előfűtési/előhűtési tervek felülvizsgálatában
  • műszaki elemzésekkel, szakértői javaslatokkal támogatja a technikai-, technológiai színvonal növelését szolgáló vezetői döntéseket
  • vizsgálja és elemzi a műszaki vonatelőkészítési tevékenységek és a megvalósult szolgáltatások minőségét, a humánerőforrások hatékony felhasználását
  • közreműködik a szakterületére vonatkozó irányelvek, utasítások elkészítésében, felülvizsgálatában
  • közreműködik a szakmai oktatási segédanyagok, képzési programok elkészítésében, módosításában
  • ellenőrzi a munkaköréhez kapcsolódó munkafolyamatok szabály- és utasításszerű végrehajtását
  • közreműködik a szakterületét érintő társasági projektekben, valamint fejlesztési, beszerzési, beruházási programok kidolgozásában, megvalósításában

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt egyetemi vagy főiskolai végzettség (műszaki)
  • legalább 3 év vasútüzemi szakmai gyakorlat
  • felsőfokú kocsiszolgálati vontatási vizsga vagy kocsivizsgáló hatósági vizsga és felsőfokú vasúti tisztképző (személykocsi fenntartási vagy műszaki vonatelőkészítési) - felvételt követően megszerezhető

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • felelősségtudat, határozottság
  • nagyfokú önállóság
  • kiváló szervezőképesség
  • üzleti szemlélet
  • problémamegoldó képesség

Előnyként értékeljük

  • gépész-vasútgépészmérnök végzettség
  • MÁV-Volán csoportnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatások
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest, Kerepesi út

Bővebb felvilágosítást ad

Binszki Györgyi Klára +36 (30) 475 1560

2022. június 12.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.