Ingatlankezelési művezető

Szakirányú - magasépítési technikumi végzettséggel rendelkezel? Szeretnél Magyarország egyik legnagyobb vállalatánál dolgozni? Jelentkezz hozzánk! Ha szeretnél sokrétű tapasztalatot szerezni az ingatlanok üzemeltetésében, akkor várunk csapatunkba!

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a hatáskörébe utalt területen a munkavállalók közvetlen irányításával, a munkák szervezésével és ellenőrzésével a Társaság eredményes működéséhez való hozzájárulás
  • a hatáskörébe tartozó üzemviteli, karbantartási munkafolyamatok napi rendszerességgel történő szervezése, koordinálása, és ellenőrzése – figyelemmel a technológiai és szakmai utasításokban foglaltakra – a zavartalan üzemmenet biztosítása érdekében
  • az elvégzett munkákról kiállított munkalapok, bizonylatok, a kiállított számlák ellenőrzése
  • a szakmunkások által kitöltött munkalap adatait a hozzá tartozó anyagbizonylatokkal együtt az SAP ReFx rendszerbe történő feltöltése
  • a Társaság képviselete az előkészítő műszaki bejárásokon, munkaterület átadásokon, üzembe helyezési eljárásokon
  • az irányítása alá tartozó fizikai dolgozók szükséges és megfelelő mértékű tájékoztatásának elvégzése, információkkal való ellátása, az előírt oktatások megtartása és dokumentálása

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • szakirányú állami középiskolai végzettség – érettségi (magasépítési technikum)

Tulajdonságok, melyek számunkra fontosak

  • szakszerűség
  • megbízhatóság
  • önállóság
  • szervezőkészség

Amit ajánlunk

Bérezés a besorolási bértábla alapján + juttatási csomag A juttatási csomag tartalmazza:

  • Szépkártya juttatás (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónusz év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • a havi bruttó alapbér 4%-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • havi nettó 3000 Ft összegű önkéntes egészségpénztári tagdíj-hozzájárulás

A fenti juttatások a naptári évben ledolgozott munkanapok arányában kerülnek kifizetésre.

Amit ajánlunk továbbá:

  • biztos munkahely
  • kiszámítható munkaidő és jövedelem
  • ingyenes egészségügyi szűrőcsomag
  • utazási kedvezmény (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg

Bővebb felvilágosítást ad

Nagy Marietta Enikő +36 (30) 171 9473

2022. július 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV Zrt. a magyarországi közforgalmú vasúti pályahálózat nagy részének üzemeltetőjeként mintegy 7000 kilométernyi vaspálya és az ahhoz kapcsolódó infrastruktúra működtetéséről gondoskodik. Teljes körűen látja el az üzemeltetési, forgalomirányítási és karbantartási, valamint részben a felújítási feladatokat.