Műszaki szakértő

A MÁV VAGON Kft. munkatársat keres műszaki előkészítő feladatok ellátására. Várjuk jelentkezését a MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. Termeléskoordináció szervezetébe.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • a beszerzési eljárások előkészítése során a szakterületét érintő dokumentációk műszaki tartalmának meghatározása, a műszaki dokumentumok előkészítésének koordinálása nem a szakterületét érintő beszerzések során, véleményezés, jóváhagyás, műszaki kérdésekben a beszerzési eljárás támogatása
  • a szakterületét érintő fejlesztési, beruházási programok kidolgozása, a beruházási és szakanyag beszerzési pályázatok hatáskörébe tartozó műszaki ügyeinek intézése
  • a szakterületét érintő műszaki tartalmak és adatszolgáltatások feldolgozása, elemzése, a döntéshozó vezető részére javaslat készítése
  • minőségjavító javaslatokat tesz, együttműködik az anyagkör műszaki szakértőjével a határidőben és megfelelő minőség meghatározásában, a szükséges műszaki tulajdonságok specifikálásában, az SAP tételkarbantartási folyamatát támogatja
  • műszaki szakértelmet biztosít a pályázati felhívás műszaki, szakmai alkalmassági elvárásainak meghatározásában, részajánlati körök kialakításában, egyenértékűségi feltételek definiálásában
  • meghatározza az eljárás becsült értékét figyelemmel a Társaság egybeszámítási elveire, a bejelentés dokumentációját elkészíti, rögzíti a DMS rendszerben
  • a szállítási, szolgáltatási szerződés műszaki feltételeit kidolgozza
  • a pályázati felhívásokra beérkező ajánlatokat műszaki szempontból értékeli, bírálatot készít, vizsgálja a lehetséges beszállítók műszaki-szakmai alkalmassági követelményeit, dönt a helyettesíthetőség kérdésében.
  • részt vesz az eljárások lebonyolításában, biztosítja a műszaki képviseletet a tárgyalásokon, állásfoglalást ad az eljárás műszaki-szakmai kérdéseiben.
  • közreműködik a helyszíni bejárásokban, konzultáció előkészítésében és lefolytatásában

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt műszaki egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Előnyként értékeljük

  • MÁV-VOLÁN csoporton belül fennálló munkaviszony

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére- 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Ágostonné Palya Renáta +36 (30) 089 3213

2022. július 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.