Alkalmazásinformatikai szakértő

A MÁV VAGON Kft. munkatársat keres informatikai szoftverek, alkalmazások, valamint működő felhasználói infrastruktúra stratégiai üzemeltetésére, támogatására. Várjuk jelentkezését a MÁV- START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. Informatikai szervezetébe.

Új munkatársunk feladatai lesznek

  • felelős az informatikai alkalmazás/szoftver üzemeltetési és fejlesztési koordinációs feladatok megvalósításáért
  • feltárja és elemzi a szolgáltatási igényeket, meghatározza és tervezi az értékesítési és funkcionális folyamatkhoz szükséges informatikai alkalmazások/szoftverek szükségességét
  • tervezi, koordinálja és felügyeli az informatikai alkalmazások/szoftverek beszerzési, életciklus kezelési konszolidációs és kivezetési munkáit
  • támogatja a Társaság üzleti tervének összeállítását a szükséges szoftver licence beszerzési, támogatási életciklusai alapján
  • részt vesz az informatikai szakterületét érintő koncepciók, beszerzések, fejlesztések műszaki tartalmának meghatározásában
  • szervezi, felügyeli és ellenőrzi az informatikai felhasználói infrastruktúra szakterületére vonatkozó feladatainak megvalósítását
  • tervezi, koordinálja és felügyeli az informatikai eszközök (hardver, szoftver) javítási, karbantartási és selejtezési munkáit
  • közreműködik az informatikai felhasználói infrastruktúra szolgáltatástípusokhoz meghatározott normák SLA-k teljesítésében, az informatikai felhasználói infrastruktúra igények felülvizsgálatában, rangsorolásában és az informatikai utasítások készítésében
  • részt vesz a szakterületét érintő projektek, beszerzések informatikai felhasználói infrastruktúra részének kidolgozásában, összeállításában, megvalósításában

Amire a munkakör betöltéséhez szükség van

  • diplomával igazolt informatikai, vagy villamosmérnöki végzettség
  • informatikai szoftverek, alkalmazások és az alkalmazásüzemeltetés átfogó ismerete
  • legalább 3 év szakirányú szakmai alkalmazásüzemeltetési/szoftverlicence ismeret

Előnyként értékeljük

  • informatikai alkalmazások fejlődési irányainak, lehetőségeinek ismerete
  • informatikai biztonsági ismeretek
  • nagyvállalati környezetben szerzett tapasztalat
  • MÁV- VOLÁN csoportnál fenálló munkaviszony

Amit ajánlunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés megbízható havi jövedelemmel
  • széleskörű béren kívüli juttatási csomag
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után további utazási kedvezmény számos nemzetközi vasútvonalon is
  • vasúti utazási igazolvány a családtagok részére is

Munkavégzés helye

Budapest

Bővebb felvilágosítást ad

Tóth-Majorszki Ildikó +36 (30) 691 6857

2022. május 31.

Vállalati bemutatkozó

A MÁV-START Zrt. leányvállalataként működő MÁV VAGON Kft. az ország egyik legjelentősebb járműgyártással és az ahhoz kapcsolódó járműtervezéssel, valamint vasúti járműjavítással foglalkozó vállalata. Tevékenységi körébe tartozik ezen kívül személy és teherszállító kocsik fővizsgákkal, főjavításokkal kapcsolatos feladatok ellátása, a vasúti vontató-, és vontatott járművek és jármű részegységek karbantartása, nagyjavítása és gyártása. Célunk, hogy a több mint 165 éves vasút-gépészeti tapasztalatunk, valamint a folyamatos fejlesztéseink révén biztosítsuk a magas szintű termelési tevékenységet a folyamatos és biztonságos vasúti közlekedés érdekében.